Alışılanın aksine

Yufka Nişantaşı'nda, alışılmış fast food yemeklerinden farklı olarak, evlerimizin tencere yemeği sağlığında ve hafifliğinde pişirilmiş özel lezzetler sizi bekliyor. Etli mantarlı, tavuklu sebzeli, özel pancar, zeytin veya acı sos ile sarılmış yufka dürümlerimiz, damaklarınıza coşku katacak. Hangi lezzeti tercih edeceğinizi bilmiyoruz, ancak yufka dürümlerimizin lezzeti ve kalitesi, hazırlanma seremonisinde ortaya çıkan renk cümbüşüyle bile kendini belli ediyor.

Parmaklarınızı yemeye başlamadan önce, tezgaha yaklaşıp bu hazırlık seremonisini mutlaka izlemelisiniz. Yufkanisantasi'nin mutfağında tanıdık ve güvenilir yüzler bulunmaktadır. Ustaların menüsünde sadece standart dürümler değil, aynı zamanda kepekli undan yufka, sebzeli döner, yufkaburger gibi alternatif lezzetler de yer alıyor. Üstelik tüm bu lezzetler, evlere, iş yerlerine olduğu gibi yoğun trafikteki arabalara bile paket servisi ile ulaştırılıyor.

Hızlı bir atıştırmalık alırken bile, sıcak ve sürpriz muhabbetlerin döndüğü keyifli bir mekanda bulunacaksınız. Cam kenarındaki sıralarda oturarak hem yufka yiyebilir hem de Nişantaşı sokaklarında geçen binbir hikayeye eşlik ederek keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Instagram Sayfalarımızı Takip Edin!

Yufka Location